21 Mayıs 2024
  • Bursa25°C
  • İstanbul21°C
  • Ankara27°C

SAĞA BAK OYNA, SOLA BAK OYNA!

Aydın Güneş

11 Nisan 2023 Salı 12:21

Milletvekili aday listeleri açıklandı. Listelerde öyle isimler var ki insanın inanası gelmiyor. Sağa bak oyna, sola bak oyna...

Listeler sanırım şöyle hazırlandı; buyur vatandaş, FETÖ mü istersin, PKK mi, ajan mı?.. Sanırsın milletvekili listesi değil sirk seçimleri.

Aslında konu, asil kanın eril-dişil enerjiden uzak kalması sonucu meydana gelen uyku dönemiyle ilgili. Ama biz Bilal'e anlatır gibi anlatalım.

Asil kanın uyku dönemini fırsat bilen Deccalizmin ülkemiz üzerinde kurduğu oyunların gazına gelen sürüngen ve sırtlanlar bu dönemde sürekli el yükseltti.

Fakat hayati önem taşıyan bir gerçeği yani asil kanın ölmediği, sadece dönemsel bir uykuda olduğunu idrak edemedi.

Bunu hizmet ettikleri Deccalizmin kurucuları çok iyi biliyor olsa da, hain takımı bu gerçeği unutup vatanımıza göz dikti. Bu saattten sonra bu unutkanlığın bedelini çok ağır bir şekilde ödeyecekler.

Çünkü  Atatürk ışığı, asil kanın üzerine öylesine bir kuvvetle zuhur ediyor ki, nereye baksa uyanan bir Türk balası görüyor insan. Böylelikle daha iyi anlıyor; 'Aradığın kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur' sözünü...

Uykusu ağır olduğu için söylediklerimden henüz pek bir şey anlamayan koldaşlarıma yapacağım çağrı şudur:

Türk evlatları bu Deccalizm ve uşaklarına değil yurt, tezek bile vermez! Şimdi otur, 'Bir Türk dünyaya bedeldir' sözünü uzun uzun düşün. Ve Sinan Oğan'a destek ver.

Esen kalın...

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

Yazarın Diğer Yazıları