21 Mayıs 2024
  • Bursa25°C
  • İstanbul21°C
  • Ankara27°C

ERMENİLERE AĞIT

Aydın Güneş

30 Eylül 2023 Cumartesi 18:01

 

Türk askerinin Karabağ'da dünyaya örnek olacak tutum ve davranışları göğsümüzü kabarttırken bir yandan içimizdeki 'Genetik artıkların' bildiri ve ağıtlarını duymaya devam ediyoruz.


Yaptıkları açıklamalarla tasmalarını tutan sahiplerine seslenerek 'Yetişin' diyen bu genetik artıkların acısını anlamak mümkün tabi.

Geçmişte Karabağ'da Türk sivillere karşı yaptıkları kelimelerle anlatılmayacak zulme karşılık, Türk askerinin şefkat ve merhametini hazmedememeleri ve anlayamamaları gayet normal.

Memlekette her şey olan ama bir türlü Türk olamayan ve kendilerini Türkiyeli olarak adlandıran bu kaypak sürüsü sahiplerinden umdukları desteği göremeyince iftira ve yalanlarını arttırarak şanslarını denemeye devam ediyor.

Ama hemen söyleyeyim; Bekledikleri destek artık gel(e)meyecek!

Bahsettiğim 'Türkiyelilere' bu saatten sonra sahip çıkacak ülke ve yapılar da başlarına ne geleceğini çok iyi biliyor.

O nedenle Türkler bu saatten sonra hakkı olanı elini kolunu sallayarak alacak. Alırkende onların yaptıkları gibi alçaklık, soysuzluğu yapmayacak. Yeryüzünün şifacısı, Tanrı'nın kırbacı bu asil kan kendine yakışan şefkatiyle, kendine ait olanı alırken bile yine dünyaya örnek olacak.

O nedenle kendilerini 'Türkiyeli' diye adlandıran bu genetik artıkların bir önce ağıt repertuvarlarını geliştirmelerini şiddetle tavsiye ediyorum.

Emin olun önümüzdeki dönemde bol bol ağıt yakacaksınız!

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

Yazarın Diğer Yazıları