21 Mayıs 2024
  • Bursa24°C
  • İstanbul22°C
  • Ankara28°C

BU HASTALIĞIN REÇETESİ BİZDE

Aydın Güneş

21 Eylül 2022 Çarşamba 13:46

Bir çuval patatesin 400 liraya yükseldiği memleketimde, bereketi artan tek şey sığınmacı sayısı herhalde. Son dönemlerde yoldan geçenlerin yüzde kaçı Türk diye bir bakın, zahmet olmazsa. Tabloyu çok net göreceksiniz.

Tabii ki sığınmacı konusunu, tarla-orman yangınları, korona, maymun çiçeği, küresel ısınma gibi konulardan bağımsız ele alamayız. Çünkü, Deccalizm sisteminin projelerini bütünlüğü ile ele almadan neler olup bittiğini tam olarak kavramak pek mümkün değil.

Dünya, hayvanları kestirmeye zorlayanlara, tarımla ilgili planlar yapanlara 'tamam' diyerek, deccalizme tam gaz hizmet etmeye devam ediyor. Resmin tamamını gören aydınların haykırışları da maalesef pek duyulmuyor.

O nedenle yapay et deniliyor, bir bakıyorsunuz hayvanlar ölüyor. Orman deniliyor, ormanlar yanıyor. kıtlık deniliyor buğday tarlaları yanıyor. Küresel dünya deniliyor, ülkemiz Arap cenneti oluyor.

Tüm bunları trene bakar gibi izlerken neler kaybettiğimizi farkına varamıyoruz bile. İnsanlarımızı aydınlatacak bilinçli yuttaşlarımızın bir kısmı Twitter tarikatında zaman geçirirken, bir kısmı ise memleketten kaçma arayışında.

Neler olup bittiği ile ilgili bir fikri olmayanlara diyecek bir şey yok zaten. Onlarla ilgili tanımı, Niyazi Mısri 'Nerden gelip gittiğini, anlamayan hayvân imiş' diyerek yapmış zaten.Oysa risk altında olan sadece rejim değil, aile yapısı, aidiyet, kültür, inanç ve Türklük şuuru. Yani deccalizmin hedefi yarım kölelikten tam köleliğe geçişi sağlamak. O nedenle bu plana karşı herkese görev düşüyor.

Daha önce benzerini yaşadığımız bu hastalıktan kurtuluş reçetemiz ise elimizde. Bunu uygulamaya koymak için hepimiz hemen bugün işe koyulmalıyız.

Hala reçete ne diye soran varsa hemen söyleyeyim; reçete bu ülkeyi kuran Türkçülük şuurudur. Bu hastalığın panzehri budur. Mustafa kemal Atatürk bu reçeteyi 100 yıl önce uygulamış, bize de miras bırakmıştır. Hangi ülkede uygularsanız uygulayın, Deccalizmin planlarını bozduğunu göreceksiniz.

İşte tam burada Orkun kitabelerinden gelen öğüde kulak verilmeli: 'Ey Türk titre ve kendine dön!'

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

Yazarın Diğer Yazıları