21 Mart 2023
  • Bursa17°C
  • İstanbul15°C
  • Ankara16°C

İYİ PARTİ'DE DEVİR TESLİM TÖRENİ

İYİ Parti Bursa'da, Dr. Hasanoğlu ve Yönetimi mazbatayı alıp kolları sıvadı...

İYİ Parti'de devir teslim töreni

03 Şubat 2023 Cuma 13:00

İYİ Parti İl Başkanlığı'na seçilen Dr. Mehmet Hasanoğlu ve Yeni Yönetim Kurulu, Bursa İl Seçim Kurulu'ndan mazbatalarını alarak görev dönemlerine start verdi. Hasanoğlu, "Hedefimiz; yerelde ve genelde iktidar olmaktır" dedi.

Bursa haber...    

Aynı gün devir teslim törenini gerçekleştiren ve aynı gün görev dağılımını da yapan Dr. Mehmet Hasanoğlu, "Yapılacak işimiz çok ve hiç zaman kaybetmeye tahammülümüz yok. Belirlediğimiz hedefler doğrultusunda kollarımızı hemen sıvadık" şeklinde konuştu.

Başkan Hasanoğlu şunları söyledi:

"29 Ocak Pazar Günü gerçekleşen kongremizde delegelerimizin büyük güven ve teveccühü ile ben ve arkadaşlarım İYİ Parti Bursa İl Teşkilatını yönetme görevini üstlendik. Sorumluluğumuzun çok büyük olduğunun bilincindeyiz.
Öncelikle, Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener ve Genel Merkezimizin belirlediği yol haritası kapsamında, ilkeli bir siyaset anlayışı ortaya koyacağımızı önemle vurgulamak istiyoruz. Delegelerimize ve partililerimize söz verdiğimiz gibi yerelde Bursa'mıza, genelde ülkemize sonuna kadar sahip çıkmak üzere kavilleştik.Bir yandan yerel iktidarı denetleyen aktif muhalefet işlevimizi yerine getirirken, diğer yandan da, Bursa'nın kanayan yaralarına merhem olacak nitelikte projelerimizi üreteceğimiz, etkin bir görev dönemini hayata geçireceğiz.

Bursa'nın belli başlı sorunlarının, yıllardır çözüm bekleyen, her biri kangren olmuş problemlerden oluştuğunu hepimiz biliyoruz.Çarpık yapılaşma, sağlıksız kentleşme, ulaşım, trafik, hava kirliliği ve çevre sorunları olmak üzere alışılmış biçimde sayılan bu problemler, aslında normal olarak zaten görev alanımızda olması gereken ve her geçen gün daha da derinleşen, öncelikli kanayan yaralarımız. Bu elzem duruma rağmen, maalesef çok uzun yıllardır, Bursa olarak en önemli derdimiz çözümsüzlüktür. O nedenle diyoruz ki; Bugüne kadar yerelde ve genelde, 'Ben yaptım oldu' pervasızlığıyla bencil bir yönetim tarzı ortaya koyan iktidara, artık 'Dur' demenin vakti gelmiştir.

Şehrin dokusunu baştan başa bozan uygulamalara son verecek, hummalı bir hazırlık içinde olacağız.
Bu kentin kaderini değiştiren bir çalışma stratejisi ortaya koyacak ve bu konuyla ilgili sürdürülebilir projelerimizi, yerel seçimler öncesinde hemşerilerimizle hızla ve peyderpey paylaşacağız.

Ekip arkadaşlarımla birlikte;

Bursa'nın ve Bursalıların haklarını her zaman ve zeminde korumaya and içtik. Bu şehrin talan edilmesinin ve acımasızca yağmalanmasının önüne mutlaka geçeceğiz.

İyi Parti olarak sadece Bursa'da değil, Türkiye genelinde de yine dikkat çeken ve takdir gören samimi, sorumlu ve iyi niyetli bir muhalefet anlayışıyla hareket edeceğiz. Tekrar vurgulamak isteriz ki; Hedefimiz yerelde ve genelde iktidar olmaktır. Bütün çabamız ülkemizde ve Bursa'mızda her şey daha İYİ olsun diye olacaktır. Her biri konusunda yetkin, kararlı ve cesur yürek ekibimle birlikte umut ve heyecanla yola çıktık. Allah bizi hemşerilerimize ve milletimize mahçup etmesin''.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bursa